Czyli Oddział Intensywnej Opieki Prawnej
close
Świętujemy narodziny!
Michał Grabiec
wrz 07, 2019

W dniu dzisiejszym możemy oficjalnie świętować narodziny naszej nowej strony internetowej, przeznaczonej przede wszystkim dla przedstawicieli świata medycznego.

Nazwa strony nie jest przypadkowa – prawnik operujący w zagmatwanym świecie medycyny nie może być laikiem w tej branży. Na szczęście posiadamy już całkiem solidne doświadczenie w świadczeniu pomocy lekarzom, pielęgniarkom, a także SP ZOZ-om, klinikom lekarskim czy mniejszym przychodniom.

W czym Ci możemy pomóc? Możemy objąć Twoja placówkę medyczną stałą opieką prawną, możemy też pomagać Ci awaryjnie – w zależności od potrzeb. Przede wszystkim możemy być dla Ciebie wsparciem w trakcie szeregu kontroli, które mogą dotknąć twoja placówkę.

Wiecej dowiesz się z lektury następnych wpisów oraz w zakładce “O nas” (na górze strony).

Zapraszamy do współpracy!


                
Michał Grabiec
Michał Grabiec

Komentarze
  • Cześć, to jest komentarz.
    Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
    Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    ZOBACZ TAKŻE
    Czytaj dalej
    Michał Grabiec
    kw. 15, 2020
    Jak przenieść kontrakt z NFZ?
    Czy można przenieść kontrakt z NFZ? Przepisy ustawy przewidują taką możliwość, jednak nie jest to zadanie proste. Wiele będzie zależało od tego jakim zakresie wykonujesz swoją działalność leczniczą. Bardzo istotne jest to, który oddział wojewódzkim NFZ zawarł umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej. Przepisy ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej obowiązują na terenie całej Polski. Jednak […]
    Czytaj dalej
    Dariusz Wójcik
    mar 25, 2020
    Odroczenie płatności składek ZUS
    W dniu 23 marca ukazał się na stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych uproszczony wniosek o o odroczenie terminu płatności składek/zawieszenie spłaty umowy o rozłożenie zadłużenia na raty/ zawieszenie spłaty umowy o odroczeniu terminu płatności składek na 3 miesiące.
    Czytaj dalej
    Michał Grabiec
    mar 17, 2020
    Stan zagrożenia epidemicznego i (uzasadniona) gorączka legislacyjna
    Stan zagrożenia epidemicznego to nie to samo co stan wyjątkowy w rozumieniu Konstytucji. Jednak bez wątpienia mamy do czynienia ze stanem nadzwyczajnym w sensie faktycznym. Odbije się on na wielu gałęziach gospodarki, być może relacjach społecznych.

    GW LEGAL GRABIEC & WÓJCIK

    Jesteśmy partnerami w śląskiej kancelarii GW Legal Grabiec & Wójcik. Od lat pomagamy naszym klientom w prawidłowym prowadzeniu różnych placówek medycznych - szpitali, indywidualnych i grupowych praktyk lekarskich, pielęgniarskich, fizjoterapeutycznych, prywatnych przychodni, poradni i klinik leczenia niepłodności. Pełnimy funkcję inspektorów ochrony danych w kilku szpitalach, pomagając stosować zasady ochrony danych w tych placówkach. Nasze doświadczenie wykorzystuje także prasa branżowa i specjalistyczne portale, dla których regularnie piszemy dzieląc się swoją praktyką.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

    otrzymasz bezpłatne podsumowanie najciekawszych artykułów w miesiącu - bez spamu

    Klikając "ZAPISZ SIĘ" akceptujesz Politykę Prywatności
    Jak każda strona, ta również korzysta z ciasteczek - więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.